Zpovědní den
Skalický Zdenek - (06.04.2019 11:58)
V pondělí 15.4. bude velká příležitost k přijetí svátosti smíření v Černošicích od 17:00 do 19:00. K dispozici budou čtyři kněží. Dva v kostele a dva v MaNě. Tuto svátost by měl přijmout každý katolík alespoň jednou ročně.
Kurz lektorů
Skalický Zdenek - (20.03.2019 11:11)
V sobotu 6. dubna 2019 od 14.00 do 18.00 hod. nabízí Pastorační středisko možnost absolvovat školení lektorů v prostorách kostela sv. Vojtěcha v Kolejní 4, Praha 6. Součástí programu kurzu je výuka správného přednesu textů a objasnění liturgických předpisů pro přednášení Božího slova při liturgii a ve společenství. K účasti na školení jsou zváni všichni, kdo se svou lektorskou službou podílí na slavení mše svaté, i všichni, kdo ve společenstvích, ale i soukromě pracují s Božím slovem. Předchozí přihlašování není nutné. Oznamte to pouze panu faráři.
Pět postních motet v Černošicích
Skalický Zdenek - (20.03.2019 11:04)
V sobotu 30.3. v 18:00 jste zváni do kostela Nanebevzetí Panny Marie na Pět postních motet A.Tučapského a Stabat Mater Francise Poulence.
V neděli 10.3. bude mše sv. v Černošicích také ve 14,30 h
Poulová Lucie - (04.03.2019 09:14)
Mši sv. bude sloužit P. Eliáš, OFM, v rámci setkání místního bratrského společenství Sekulárního františkánského řádu. Všechny srdečně zveme.
Světový den nemocných
Skalický Zdenek - (01.02.2019 13:35)
Slaví se vždy 11.2. Účastnit se bohoslužby můžete přímo ve Fakultní nemocnici v Motole 10. února 2019 od 15 hodin. Celebruje J.M. Jan Balík, biskupský vikář.