L.J.Ch.!
Chceme vás informovat, že již začne vycházet farní zpravodaj, jak zněla domluva na poslední pastorační radě 🙂
P.Timotej zajistil hezkou grafickou šablonu zpravodaje a teď už jen pravidelné příspěvky z farností  🙂

Domluva je nakonec zatím na dvoutýdenní frekvenci, nikoliv původní týdenní, aby se vydání dalo stihnout. Samotný tisk má na starosti Veronika, distribuci do kostelů P.Timotej. Počet kusů bude pro první číslo 100, uvidíme dle zájmu zda se náklad zvýší či sníží. V plánu je i elektronické zasílání – po úpravě modulu k webovým stránkám farnosti. Zatím je rozsah stanovený na 4 str. A5, pokud by nestačil, lze rozšířit.

Prosíme tedy o příspěvky do zpravodaje dle níže uvedených termínů uzávěrek na e-mail trs-zpravodaj@seznam.cz

1. číslo/ 20. týden, uzávěrka 11.5., vyjde 14.5.
2. číslo/ 22. týden, uzávěrka 1.6., vyjde 3.6.
3. číslo/ 24. týden, uzávěrka 15.6., vyjde 17.6
4. číslo/ 26. týden, uzávěrka 28.6., vyjde 1.7.
5. číslo/ 31. týden, uzávěrka výjimečně až ve čtvrtek 4.8., vyjde 6.8.

Děkujeme a těšíme se na příspěvky 🙂

Irena a Veronika