Ráda bych poděkovala všem, kteří jste přispěli  dvěma dětem  z „Adopce na dálku“. Naše farnost přispívá na jejich studium v Indii ve státě Karnataka.

Protože  epidemiologická situace  nedovolila, abych v kostele  poděkovala všem,   kteří jste přispěli,  využívám k poděkování naše farní stránky.

V říjnu 2020  vynesla sbírka na obě děti 12.269,- Kč, což pokryje studijní náklady  na školní rok včetně dárků na Vánoce.  Máme  děvčátko  Siyu , která se narodila 28. 6.2013 a chlapce Prallada, narozeného  20. 4. 2004. Přikládám fotografie dětí.

S velkou radostí vám chci ještě sdělit, že ASHA NAIK ,  které jsme přispívali na studium od roku 2007 (narodila se 30.12.1998) ukončila své studium a zatím pracuje jako účetní.  Může již  podporovat svou rodinu a  moc  děkuje za umožení studia  i za dárky, které díky našim příspěvkům dostávala.  Získala titul bakalář, velmi ji baví  navrhovat oblečení.

Přikládám fotografii Ashy, kdy jsme jí začali přispívat na studium a druhou fotografii, kde je z ní již dospělá žena

.

Marie Linková