Jméno: E-mail:
Text:

hubert poul st. (pouling@volny.cz) - 03.06.2007 15:40
trochu mne mrzelo, že jsem v danou chvíli málo vnímal argumenty hlavní koordinátorky akce a podpořil svým hlasem konání akce v podobě jaké to proběhlo a v prostorách bývalé fary.Více starostí ale bylo odměněno radostí více lidí. Podle mne výsledek byl nadočekávání úspěšný, především myslím, že se podařilo aby se potkali lidé starší generace, kteří se neviděli třeba i 20 let. Nebo mne oslovil bývalý ministrant u Chotče, dnes již v důchodovém věku a vzpomínal na zašlé časy. O děti bylo postaráno ze všech možných hledisek jak strávit odpolední čas. Chaos u občerstvení snad nebylo možné nikterak ovlivnit při takovém náporu. Jen nevím, co naše dospívající generace. Nedovedu si představit, že by tato akce proběhla v takovém masovém měřítku někde jinde. Byli tam i lidé mimo farní společenství i když akce byla míněna pro stmelení vztahů mezi farními společenstvími farností P.Skalického. Tito lidé alespoň viděli život farnosti mimo liturgii - což můžeme vnímat jako příspěvek k evangelizaci. Ale také pro některé farníky příliš husto a v tomto velkém společenství se necítili pro množství lidí moc dobře. zaznamenal jsem jen jediný kritický ohlas a ten se spíše týkal trochu něčeho jiného než náplně farního dne. Na duších tedy pro většinu spíše pohlazení, na majetku se utrpěly jen drobné škody a oragnizátoři na této akci strávili spoustu mnohého času, který mohli strávit jinak třeba u televize nebo počítače.
Martin Linek () - 01.06.2007 21:11
Podle majitele Tvrze Třebotov, ing. Jana Sedláčka, přišlo ca 300 návštěvníků. Většina z nich vydržela až do večera. Přitom se počítalo tak asi s maximálně 80 lidmi. Myslím, že to mluví za všechno. Jinak jsem zaznamenal pochvalné reakce na kázání patera Skalického. Kostel v Třebotově byl letos již po druhé plný. Takže super.
Kiwiik (marked@seznam.cz) - 01.06.2007 18:40
Farni den se mi zdal velmi dobre pripraveny i zrealizovany, vsem organizatorum patri pochvala.
hubert poul st. () - 01.06.2007 14:03
a co nějaká odezva na farní den?
Petr Martínek (martpetr@seznam.cz) - 30.05.2007 23:02
Je to hezké že máme nové stránky .Těšíme se na nové fotky z farního dne .

Díky Petr
Martin Linek () - 26.05.2007 23:11
Jak hodnotíte současné stránky Moje farnost? Mně vyhovuje snadné vkládání novinek, fotek i souborů ke stažení. Přitom Ondřej Fafejta připravuje další a další novinky - například nové fotografie našich kostelů včetně jejich historie.
Martin Linek () - 26.05.2007 22:47
Tak nám přibyla na stránkách Fotogalerie, na kterou mohou administrátorem vybrané osoby uživatelsky velmi komfortně vkládat své příspěvky. Těšíme se na fotky černošických.
pavmal () - 26.05.2007 08:47
Zítra se nemůžeme zúčastnit třebotovských ací.

Fotografujte, filmujte a dejte to na tyto stránky.

Pozdrav z Brna posílají Maláškovi.
Fafi () - 20.05.2007 22:20
V současné době mají přístup do Administrátorského rozhraní následující osoby:

Zdeněk Skalický

Hubert Poul

Martin Linek

Ondřej Fafejta

Není problém přidat další osoby.
pavmal () - 20.05.2007 12:02
Je to pěkné. Mě se nové stránky taky líbí.

Kdo jsou "několik vyvolených" co mohou přikládat články a jiné do "Moje farnost", ať víme na koho se obracet ?

Všechny zdravím.

Díky Pavel
Fafejta - fafi () - 14.05.2007 20:03
Na stránkách pro přidávání fotografíí se pracuje.

Nechci zatím slíbit žádný termín.
nab () - 14.05.2007 16:26
zdravim vsechny vespolek:-)) pekne stranky, jen mi tu chybi nakej obrazek nebo oziveni jinak tehnicky pojateho designu.. V dnesni dobe jiz nejen technicky zamereni jedinci brouzdaji po internetu:-)))))
krizik () - 08.05.2007 21:57
chválím za nové stránky, doufám že přitáhnou další návštěvy.....
Fafejta (fafi) () - 02.05.2007 16:10
Je možné vyexportovat zrcadlo farnosti, tak aby bylo ve formátu A4 a šly stránky normálně za sebou?

V současné verzi je

na první straně str. č. 4,

na druhé straně str. č. 1,

na třetí straně str. č. 2,

na čtvrté straně str. č. 3,

Díky
Kiwiik (marked@seznam.cz) - 24.04.2007 16:31
Velmi pekne stranky... diky za pomoc.