mše sv. v Radotíně 27. dubna
Linek Martin - (20.04.2008 14:39)
V neděli 27. dubna ráno v 8:30 bude sloužit mši svatou v Radotíně opět generální vikář ThDr. Michael Slavík
Třetí výročí pontifikátu Svatého otce
Linek Martin - (20.04.2008 14:35)
U příležitosti 3. výročí pontifikátu papeže Benedikta XVI. bude ve čtvrtek 24. dubna 2008 (výročí dne, kdy se papež Benedikt XVI. ujal svého úřadu) v 17.30 hodin eucharistická slavnost v pražské katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Apoštolský nuncius Mons. Diego Causero zve srdečně všechny věřící ke společné oslavě tohoto významného výročí.

Začátek akce: 24.4.2008, 17:30

Místo: katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha

Radotínské farníky pozval na oslavu také generální vikář ThDr. Slavík.
svátek svatého Vojtěcha patrona pražské arcidiecéze
Linek Martin - (20.04.2008 14:30)
Svatý Vojtěch, jehož svátek slavíme 23. dubna, je jedním z hlavních národních patronů, ale také hlavním patronem pražské arcidecéze. Pouť na Levý Hradec, kde byl roku 982 zvolen sv. Vojtěch druhým pražským biskupem, bude letos zahájena v pátek 25. 4. v 19.00 hodin vigilií v kostele sv. Klimenta.

převzato z: http://www.apha.cz/oslava-svatku-sv-vojtecha/
zpívaná mše ve Slivenci
Linek Martin - (14.04.2008 10:19)
Městská část Praha-Slivenec,

slivenecké občanské sdružení NA KRAJI

a Římskokatolická farnost u kostela Všech svatých ve Slivenci

Vás zvou na zpívanou mši:

Z. Lukáš: Missa brevis

účinkující: smíšený sbor A JE TO

kde: kostel Všech svatých ve Slivenci

kdy: 20. dubna od 15:50

V Kosoři opět od 17:00!
Linek Martin - (13.04.2008 10:07)
Bohoslužby (každou 2. a 4. neděli v měsíci) budou v kosořském kostele sv. Anny v době letního času opět od 17:00.

V neděli 13. dubna bude mši sv. sloužit vyšehradský kanovník Brož.