Slavnost apoštolů Petra a Pavla
Skalický Zdenek - (29.06.2015 10:37)
Poutní mše svatá v kostele sv.Petra a Pavla v Radotíně je v pondělí 29.6. v 18.00
Jan Hus v Radotíně
Skalický Zdenek - (22.06.2015 10:23)
Zveme vás 25.6.2015 v 18.30 na besedu k 600.výročí upálení Mistra Jana Husa do Místní knihovny v Radotíně. Více v souborech ke stažení.
JAN HUS V OBRAZECH DOBY
Poul Hubert - (16.06.2015 16:14)
přijměte pozvání na přednášku JAN HUS V OBRAZECH DOBY. Kým byl Jan Hus? Kacířem? Věrným katolíkem? Prvním protestantem? Sociální revolucionářem?
Čím mistr Jan Hus a jeho obraz oslovoval a oslovuje lidi od 19. století do současnosti?
Jaké hodnoty a vlastnosti do Husa projektovali v jednotlivých obdobích naši předci?
Do jaké míry jsou Husovy názory a postoje inspirativní i pro současnost?
již tento čtvrtek 18. 6. od 19:00 v centru MaNa
Komenského ul.
přednášející: Petr Hopfinger

neděle 31.5. na Chotči